Φωτάκια χαράς κοσμούν από σήμερα το κτίριο διοίκησης της Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης και Αποχέτευσης Αλεξανδρούπολης δημιουργώντας κλίμα χαρμόσυνο και προετοιμάζοντας την είσοδο μας στα Χριστούγεννα και στην γέννηση του Θεανθρώπου Χριστού!
Φωτάκια χαράς κοσμούν από σήμερα το κτίριο διοίκησης της Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης και Αποχέτευσης Αλεξανδρούπολης δημιουργώντας κλίμα χαρμόσυνο και προετοιμάζοντας την είσοδο μας στα Χριστούγεννα και στην γέννηση του Θεανθρώπου Χριστού!