Έκτακτο δημοτικό συμβούλιο με παρουσία εκπροσώπων της εταιρείας GASTRADE AE μετά από την ερώτηση της παράταξης ΑΡΧΗ και του Σταύρου Σταυράκογλου στην ειδική συνεδρίαση λογοδοσίας του Δημοτικού Συμβουλίου Αλεξανδρούπολης της προηγούμενης Πέμπτης, για συγκεκριμένα και μετρήσιμα αντισταθμιστικά οφέλη από την εγκατάσταση και λειτουργία της πλωτής μονάδας αποθήκευσης και αεριοποίησης υγροποιημένου φυσικού αερίου FSRU στην θαλάσσια περιοχή της Αλεξανδρούπολης.
Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Έκτακτο δημοτικό συμβούλιο με παρουσία εκπροσώπων της εταιρείας GASTRADE AE μετά από...
Έκτακτο δημοτικό συμβούλιο με παρουσία εκπροσώπων της εταιρείας GASTRADE AE μετά από την ερώτηση της παράταξης ΑΡΧΗ και του Σταύρου Σταυράκογλου
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.