Σε ό,τι αφορά την καθαριότητα των σχολείων του Δήμου Αλεξανδρούπολης και τη σχετική ανακοίνωση του ΔΑΣ Εργαζομένων Δήμου Αλεξανδρούπολης (συσπειρώνεται στο ΠΑΜΕ), ο Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης, κ. Ευάγγελος Λαμπάκης διαβεβαιώνει τους εργαζομένους στον δήμο και τους δημότες της Αλεξανδρούπολης ότι ουδέποτε υπήρξε πρόθεση να παραχωρήσει σε εργολάβο την καθαριότητα των σχολείων και ότι πρόκειται σαφώς για επαίσχυντη συκοφαντία.
Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Απάντηση του Δημάρχου Αλεξανδρούπολης στην ανακοίνωση του ΔΑΣ Εργαζομένων Δήμου Αλεξανδρούπολης (συσπειρώνεται...
Απάντηση του Δημάρχου Αλεξανδρούπολης στην ανακοίνωση του ΔΑΣ Εργαζομένων Δήμου Αλεξανδρούπολης (συσπειρώνεται στο ΠΑΜΕ) για την καθαριότητα στα σχολεία
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.