Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Αποστολόπουλος Γιώργος: ”Πλέον φοβάμαι την επόμενη πλημμύρα, μόλις τώρα βγάλαμε τις λάσπες... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Αποστολόπουλος Γιώργος: ”Πλέον φοβάμαι την επόμενη πλημμύρα, μόλις τώρα βγάλαμε τις λάσπες απο τα σπίτια μας” 18 Αυγούστου 2015 Ακούστε τον Γιώργο Αποστολόπουλο απο το Αινήσιο Δέλτα. Γ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 28-07-15 by Maximum Maximumfm on Mixcloud ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παύλος Μιχαηλίδης: «Να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι της Δημοτικής Αρχής – Άλλο έργα βιτρίνας άλλο έργα που υπηρετούν τον πολίτη» Κωνσταντίνος Νότης: «Ο δρόμος από και προς τα Λουτρά είναι ένα μαύρο χάλι – Μέχρι το τέλος του 2024 θα κατατεθεί η μελέτη όπως... Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα»