Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Βαμβακερός Αντώνης: Τα τροφεία στο Δήμο Αλεξ/πολης είναι κάτω απο το μέσο... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Βαμβακερός Αντώνης: Τα τροφεία στο Δήμο Αλεξ/πολης είναι κάτω απο το μέσο όρο Πανελλαδικά 21 Οκτωβρίου 2015 Ακούστε τον Πρόεδρο του ΠΟΛΥΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ του Δήμου Αλεξανδρούπολης Αντώνη Βαμβακερό. Α.ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ 21-10-15 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γιάννης Πιστόλας: « Επετειακή εκδήλωση μνήμης και τιμής για τα 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου, στην Αλεξανδρούπολη» Σαλή: «Για 4η μέρα χωρίς νερό η Πλάκα – Τουλάχιστον να γεμίσουν τη δεξαμενή» Γιώργος Αϋφαντής: «Τον Συνοριοφύλακα στον Έβρο τον πυροβόλησε στρατιωτικό όπλο»