Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Βαμβακερός Αντώνης: Όψιμο το ενδιαφέρον του κ.Μιχαηλίδη για την οδό Άβαντος ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Βαμβακερός Αντώνης: Όψιμο το ενδιαφέρον του κ.Μιχαηλίδη για την οδό Άβαντος 18 Μαρτίου 2016 Ακούστε τον Πρόεδρο του ΠΟΛΥΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ του Δήμου Αλεξανδρούπολης Αντώνη Βαμβακερό. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γιάννης Πιστόλας: « Επετειακή εκδήλωση μνήμης και τιμής για τα 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου, στην Αλεξανδρούπολη» Σαλή: «Για 4η μέρα χωρίς νερό η Πλάκα – Τουλάχιστον να γεμίσουν τη δεξαμενή» Γιώργος Αϋφαντής: «Τον Συνοριοφύλακα στον Έβρο τον πυροβόλησε στρατιωτικό όπλο»