Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Γκότσης Νίκος: Τα Χριστούγεννα η δημοπράτηση του Δημοτικού Σφαγείου στις Φέρες ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Γκότσης Νίκος: Τα Χριστούγεννα η δημοπράτηση του Δημοτικού Σφαγείου στις Φέρες 20 Οκτωβρίου 2015 Ακούστε τον Αντιδήμαρχο Φερών και Πρωτογενούς Τομέα Νίκο Γκότση. Ν.ΓΚΟΤΣΗΣ 20-10-15 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γιάννης Πιστόλας: « Επετειακή εκδήλωση μνήμης και τιμής για τα 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου, στην Αλεξανδρούπολη» Σαλή: «Για 4η μέρα χωρίς νερό η Πλάκα – Τουλάχιστον να γεμίσουν τη δεξαμενή» Γιώργος Αϋφαντής: «Τον Συνοριοφύλακα στον Έβρο τον πυροβόλησε στρατιωτικό όπλο»