Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Δημήτρης Κεσόγλου: «Λύθηκε το ζήτημα λειψυδρίας στο Καλέ» ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Δημήτρης Κεσόγλου: «Λύθηκε το ζήτημα λειψυδρίας στο Καλέ» 12 Μαΐου 2016 Ακούστε τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών Έργων του Δήμου Διδυμότειχου κ. Δημήτρη Κεσόγλου ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γιάννης Πιστόλας: « Επετειακή εκδήλωση μνήμης και τιμής για τα 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου, στην Αλεξανδρούπολη» Σαλή: «Για 4η μέρα χωρίς νερό η Πλάκα – Τουλάχιστον να γεμίσουν τη δεξαμενή» Γιώργος Αϋφαντής: «Τον Συνοριοφύλακα στον Έβρο τον πυροβόλησε στρατιωτικό όπλο»