Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 1-5-2017 έως 7-5-2017)

Δημοσιεύτηκε στις: at 10:06 πμ
327 0

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 1-5-2017 έως 7-5-2017)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 1 έως 7 Μαΐου του έτους 2017) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 02 / 05 /201 7 Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03 / 05 /201 7 Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ 04 / 05 /201 7 Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα 08.00-15.00 Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05 / 05 /201 7 Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο 08.00-15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 06 / 05 /201 7 Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 02/05/201 7 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι 07 .00– 14 .00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05/201 7 Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι 07 .00– 14 .00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 04/05/201 7 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά 07 .00– 14 .00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/05/201 7 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια 07 .00– 14 .00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05/201 7 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 08 .00– 13 .00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 02/05/2017 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη,

Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

17.00–00.00 Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05/2017 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή,

Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα,

Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08.00–14.00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 04/05/2017 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή,

Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια,

Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

17.00–00.00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/05/2017 Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα,

Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή,

Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

08.00–14.00 Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/05/2017 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη,

Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

17.00–00.00 Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ Α΄ΚΑΜ 1/05/2017 Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος 18.00 – 01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Ανθηρό, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Γιαλιστερό, Έρανος 18.00 – 01.00 Α.Τ ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΡΙΤΗ Α΄ΚΑΜ 2/05/2017 Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια 09.00 – 15.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά 09.00 – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ Α΄ΚΑΜ 3/05/2017 Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος 18.00 – 01.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα,

Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος

18.00 – 01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ Α΄ΚΑΜ 4/05/2017 Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα 09.00 – 15.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

Β΄ΚΑΜ Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά 09.00 – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α΄ΚΑΜ 5/05/2017 Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα 18.00 – 01.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης 18.00 – 01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ΚΑΜ 7/05/2017 Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη 18.00 – 01.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη 18.00 – 01.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Σχετικά άρθρα

Στην αγορά της Ορεστιάδας περπάτησε η Μαρία Γκουγκουσκίδου συνοδευόμενη από στελέχη της παράταξης «Δήμος Ορεστιάδας | Τόπος Να Ζω»

Δημοσιεύτηκε από: - 29 Απριλίου 2019 0
Στην αγορά της Ορεστιάδας περπάτησε το Μεγάλο Σάββατο 27 Απριλίου 2019 η Μαρία Γκουγκουσκίδου συνοδευόμενη από στελέχη της παράταξης «Δήμος…

Όλα έτοιμα για τις εκλογές της Δημοκρατικής Συμπαράταξης στον Έβρο- 13 κάλπες θα στηθούν στο νομό

Δημοσιεύτηκε από: - 6 Νοεμβρίου 2017 0
Στην τελική ευθεία βρίσκονται τα στελέχη της Κεντροαριστεράς , περιμένοντας την εκλογική διαδικασία ανάδειξης αρχηγού του νέου φορέα της Την Κυριακή 12…