Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Επιστολή του Προέδρου της Κοινότητας Δαδιάς για τις άμεσες ενέργειες που απαιτούνται... ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Επιστολή του Προέδρου της Κοινότητας Δαδιάς για τις άμεσες ενέργειες που απαιτούνται στην περιοχή μετά την καταστροφική πυρκαγιά 3 Σεπτεμβρίου 2022 Δείτε ΕΔΩ την επιστολή ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΑΡΧΗ: Ανεπάρκεια, αδιαφορία και ανικανότητα! Νίκος Παναγιωτόπουλος: «Μας ανησυχεί το περιστατικό με τον πυροβολισμό του Συνοριοφύλακα, στον Έβρο» Ευχαριστήριο του Πολιτιστικού Συλλόγου Κίρκης προς τη Δράση του 5ου Δημοτικού Σχολείου Μονάχου