Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Κλειστά αύριο τα σχολείο στο Δήμο Μαρώνειας – Σαπών ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Κλειστά αύριο τα σχολείο στο Δήμο Μαρώνειας – Σαπών 24 Ιανουαρίου 2022 Ο Δήμος Μαρωνείας-Σαπών ανακοινώνει ότι αύριο Τρίτη 25 Ιανουαρίου 2022 τα σχολεία όλων των βαθμίδων του Δήμου Μαρωνείας-Σαπών, καθώς και οι παιδικοί σταθμοί θα παραμείνουν κλειστά, λόγω παγετού. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΑΡΧΗ: Ανεπάρκεια, αδιαφορία και ανικανότητα! Νίκος Παναγιωτόπουλος: «Μας ανησυχεί το περιστατικό με τον πυροβολισμό του Συνοριοφύλακα, στον Έβρο» Ευχαριστήριο του Πολιτιστικού Συλλόγου Κίρκης προς τη Δράση του 5ου Δημοτικού Σχολείου Μονάχου