Με απόφαση δημάρχου αναστέλλεται η λειτουργία της σχολικής μονάδας Γυμνασίου Άνθειας της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Αλεξανδρούπολης, την Πέμπτη και την Παρασκευή 4 και 5 Φεβρουαρίου 2021, λόγω εργασιών αποκατάστασης βλαβών που προκλήθηκαν κατά τα πρόσφατα πλημμυρικά φαινόμενα.
Κλειστό θα παραμείνει το Γυμνάσιο Άνθειας στις 4 και 5 Φεβρουαρίου
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.