Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του για τη νέα χρόνια ο... ΑΘΛΗΤΙΚΑ Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις του για τη νέα χρόνια ο Παραολυμπιονίκης μας Δημοσθένης Μιχαλεντζάκης! 14 Νοεμβρίου 2022 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ο Αλεξανδρουπολίτης Ευάγγελος-Εφραίμ Ντούμας στην κορυφή της Ευρώπης! Στο Φανάρι Ροδόπης οι Τελικοί Κ 17 & Κ19 Regional Juniors beach volley 2024 Badminton: Άρτια Διοργάνωση και επιτυχίες για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης!