Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Νέοι Αντιδήμαρχοι στο Δήμο Σαμοθράκης (από 01/09/2020) ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Νέοι Αντιδήμαρχοι στο Δήμο Σαμοθράκης (από 01/09/2020) 29 Αυγούστου 2020 ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΔΩ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ο Δήμαρχος του Ζίγκμπουργκ Στέφαν Ρόουσμαν στην Ορεστιάδα Ολοκληρώθηκαν οι εργασίες της 1ης Ειδικής Μεταφοράς Βαρέος Εξοπλισμού από το Λιμάνι της Αλεξανδρούπολης στο εργοτάξιο της Damco στην ΒΙ.ΠΕ. Αλεξανδρούπολης ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ η Συντονιστική Επιτροπή της Οργάνωσης Μελών Τυχερού του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ καταγγέλλοντας για αυταρχισμό τον πρόεδρο του Στέφανο Κασσελάκη!