Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο Ιατρικός Σύλλογος Έβρου συντάσσεται με όλους τους θεσμικούς φορείς του Νομού,... ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ο Ιατρικός Σύλλογος Έβρου συντάσσεται με όλους τους θεσμικούς φορείς του Νομού, ενάντια στην επέκταση του ΚΥΤ Φυλακίου 15 Ιανουαρίου 2021 ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΙΣΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΑΡΧΗ: Ανεπάρκεια, αδιαφορία και ανικανότητα! Νίκος Παναγιωτόπουλος: «Μας ανησυχεί το περιστατικό με τον πυροβολισμό του Συνοριοφύλακα, στον Έβρο» Ευχαριστήριο του Πολιτιστικού Συλλόγου Κίρκης προς τη Δράση του 5ου Δημοτικού Σχολείου Μονάχου