Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Πέτρος (Αντ/δρος 15μελούς 1ου ΓΕΛ): Προχωρήσαμε σε κατάληψη προς χάριν συμμαθητών μας... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Πέτρος (Αντ/δρος 15μελούς 1ου ΓΕΛ): Προχωρήσαμε σε κατάληψη προς χάριν συμμαθητών μας που ζουν δύσκολα, αλλά και για κενά που υπάρχουν 7 Οκτωβρίου 2015 Ακούστε τον Αντιπρόεδρο του 15μελούς 1ου ΓΕΛ Αλεξ/πολης. ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΛ 07-10-15 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γιάννης Πιστόλας: « Επετειακή εκδήλωση μνήμης και τιμής για τα 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου, στην Αλεξανδρούπολη» Σαλή: «Για 4η μέρα χωρίς νερό η Πλάκα – Τουλάχιστον να γεμίσουν τη δεξαμενή» Γιώργος Αϋφαντής: «Τον Συνοριοφύλακα στον Έβρο τον πυροβόλησε στρατιωτικό όπλο»