Ακούστε τον επικεφαλής της δημοτικής παράταξης ΑΝΑΣΑ – Δημοτικό Σύμβουλο Αλεξανδρούπολης και υποψήφιο Δήμαρχο κ. Παύλο Α. Μιχαηλίδη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Παύλος Α. Μιχαηλίδης: “Να αλλάξουμε νοοτροπία, πολίτες και θεσμικοί πάμε να κάνουμε...
Παύλος Α. Μιχαηλίδης: “Να αλλάξουμε νοοτροπία, πολίτες και θεσμικοί πάμε να κάνουμε ένα καινούργιο ξεκίνημα. Σύντομα καταθέτουμε τις προτάσεις μας για το δημογραφικό”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.