Ακούστε τον ανεξάρτητο δημοτικό σύμβουλο Αλεξανδρούπολης – Επικεφαλής της Δημοτικής κίνησης «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ – Ο ΔΗΜΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ» κ. Παύλο Μιχαηλίδη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του MAXIMUM FM 93,6 και στο Δ. Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Παύλος Μιχαηλίδης: “Πάρθηκε ιστορική απόφαση… απουσία της δημοτικής αρχής… για τη διεκδίκηση...
Παύλος Μιχαηλίδης: “Πάρθηκε ιστορική απόφαση… απουσία της δημοτικής αρχής… για τη διεκδίκηση της Δυτικής Χερσαίας Ζώνης που θα πρέπει να αποδοθεί στους δημότες”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.