Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Το σχόλιο της ήμερα από τον Θανάση Ράσιο ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Το σχόλιο της ήμερα από τον Θανάση Ράσιο 3 Νοεμβρίου 2017 Ακούστε το σχόλιο του Θανάση Ράσιου στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παύλος Μιχαηλίδης: «Να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι της Δημοτικής Αρχής – Άλλο έργα βιτρίνας άλλο έργα που υπηρετούν τον πολίτη» Κωνσταντίνος Νότης: «Ο δρόμος από και προς τα Λουτρά είναι ένα μαύρο χάλι – Μέχρι το τέλος του 2024 θα κατατεθεί η μελέτη όπως... Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα»