Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Φαλέκας Γιάννης: Επίσημη μελέτη τηλεθέρμανσης για να θερμαίνουμε τις Φέρες. ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Φαλέκας Γιάννης: Επίσημη μελέτη τηλεθέρμανσης για να θερμαίνουμε τις Φέρες. 1 Σεπτεμβρίου 2015 Ακούστε τον Αντιδήμαρχο Τραϊανούπολης, Ενέργειας & Φυσικών Πόρων Δήμου Αλεξανδρούπολης Γιάννη Φαλέκα. Γ.ΦΑΛΕΚΑΣ 01-09-15 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παύλος Μιχαηλίδης: «Να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι της Δημοτικής Αρχής – Άλλο έργα βιτρίνας άλλο έργα που υπηρετούν τον πολίτη» Κωνσταντίνος Νότης: «Ο δρόμος από και προς τα Λουτρά είναι ένα μαύρο χάλι – Μέχρι το τέλος του 2024 θα κατατεθεί η μελέτη όπως... Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα»