Ακούστε τον Δημοτικό Σύμβουλο από την «Λαϊκή Συσπείρωση Αλεξανδρούπολης» κ. Χρήστο Βαρσαμάκη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του MAXIMUM FM 93,6 και στο Δ. Κολιό
Χρήστος Βαρσαμάκης: “Το εξευτελιστικό ποσό των 2.000 ευρώ το χρόνο θα πέρνει ο Δήμος Αλεξανδρούπολης… παραχωρώντας 4 στρέμματα για 30 χρόνια στη Gastrade”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.