Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Άννα Παπαθανασίου: «Πάνω από 20 οικογένειες περιμένουν το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ στις Φέρες” ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Άννα Παπαθανασίου: «Πάνω από 20 οικογένειες περιμένουν το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ στις Φέρες” 1 Φεβρουαρίου 2024 Ακούστε την κ. Άννα Παπαθανασίου , σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και τον Δ. Κολιό ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα» Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου: «Καίνε, λεηλατούν όλα τα κτήματα… συλλαμβάνονται αλλά αφήνονται ελεύθεροι…» Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου: «Ανεξέλεγκτη η κατάσταση στη συνοικία των Ρομά Διδυμοτείχου – Ικετεύω την Κυβέρνηση να λάβει δράσεις – 7 φορές μπήκε φωτιά μέσα σε...