Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Ακόμη 2 κομμένα δεντρά… Αυτή τη φορά επί της Ειρήνης και Μεσολογγίου ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ Ακόμη 2 κομμένα δεντρά… Αυτή τη φορά επί της Ειρήνης και Μεσολογγίου 7 Νοεμβρίου 2018 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ «Ομάδα ξένων ατόμων απειλεί και βάζει φωτιές στην πόλη» καταγγέλλει ο Δήμαρχος Διδυμοτείχου Ρ. Χατζηγιάννογλου ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ: Συμπαράσταση στους εργαζόμενους του Μουσείου Αλεξανδρούπολης Είναι η έλλειψη παιδείας… (γράφει η Μαρία Ι. Γιαλαμά)