Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Αποστολόπουλος Γιώργος: ”Πλέον φοβάμαι την επόμενη πλημμύρα, μόλις τώρα βγάλαμε τις λάσπες... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Αποστολόπουλος Γιώργος: ”Πλέον φοβάμαι την επόμενη πλημμύρα, μόλις τώρα βγάλαμε τις λάσπες απο τα σπίτια μας” 18 Αυγούστου 2015 Ακούστε τον Γιώργο Αποστολόπουλο απο το Αινήσιο Δέλτα. Γ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 28-07-15 by Maximum Maximumfm on Mixcloud ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα» Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου: «Καίνε, λεηλατούν όλα τα κτήματα… συλλαμβάνονται αλλά αφήνονται ελεύθεροι…» Ρωμύλος Χατζηγιάννογλου: «Ανεξέλεγκτη η κατάσταση στη συνοικία των Ρομά Διδυμοτείχου – Ικετεύω την Κυβέρνηση να λάβει δράσεις – 7 φορές μπήκε φωτιά μέσα σε...