Αρχική ΑΘΛΗΤΙΚΑ Από την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου, το κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης θα πάρει το όνομα... ΑΘΛΗΤΙΚΑ Από την Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου, το κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης θα πάρει το όνομα του διακεκριμένου αθλητή από τις Φέρες, Δημοσθένη Μιχαλεντζάκη 21 Σεπτεμβρίου 2018 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ο Αλεξανδρουπολίτης Ευάγγελος-Εφραίμ Ντούμας στην κορυφή της Ευρώπης! Στο Φανάρι Ροδόπης οι Τελικοί Κ 17 & Κ19 Regional Juniors beach volley 2024 Badminton: Άρτια Διοργάνωση και επιτυχίες για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης!