Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Δεν σωζόμαστε… από τους ασυνείδητους ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Δεν σωζόμαστε… από τους ασυνείδητους 14 Αυγούστου 2018 Μια εικόνα χίλιες λέξεις Δείτε την κατάσταση που επικρατεί στην παράλια κάτω από το γήπεδο “Κ. Χριστοφορίδης” ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η Μητρόπολη Θεσσαλονίκης θα τιμήσει το Χρυσούν Ιωβηλαίο του Μητροπολίτη Ανθίμου Χ. Κοντοές για τις πυρκαγιές: Αυτές είναι οι εκτάσεις που έχουν καταστραφεί έως τώρα το 2024 Το πρωί της Παρασκευής 19 Ιουλίου, ο Ψυχολόγος-Ψυχοθεραπευτής κ. Γεράσιμος Σαλτός , στον MAXIMUM FM 93,6 και στον Δημήτρη Κολιό