Ακούστε τον Πρόεδρο της Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης και Αποχέτευσης Αλεξανδρούπολης (ΔΕΥΑΑ) κ. Ευάγγελο Μυτιληνό σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Ευάγγελος Μυτιληνός: “Μέσα στο 2018 θα ολοκληρωθεί το έργο της ανύψωσης του τοιχίου στον υδροταμιευτήρα Αλεξανδρουπολης , προϋπολογισμού 1 εκατ. ευρώ”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.