Τη Δευτέρα 16 Απριλίου και ώρα 19:00, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου (Δημαρχείο, 2ος όροφος), θα πραγματοποιηθεί ευρεία ανοιχτή συνάντηση όπου θα διεξαχθεί συζήτηση επί όλων των θεμάτων που αφορούν τον οικισμό της οδού Άβαντος στην Αλεξανδρούπολη και τους εκεί διαμένοντες συμπολίτες μας.
Ευρεία ανοιχτή συνάντηση για τον οικισμό της οδού Άβαντος στην Αλεξανδρούπολη
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.