Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Μήνυμα πάνω σε στρώμα άφησε αγανακτισμένος κάτοικος της Αλεξανδρούπολης ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ Μήνυμα πάνω σε στρώμα άφησε αγανακτισμένος κάτοικος της Αλεξανδρούπολης 1 Νοεμβρίου 2018 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ «Ομάδα ξένων ατόμων απειλεί και βάζει φωτιές στην πόλη» καταγγέλλει ο Δήμαρχος Διδυμοτείχου Ρ. Χατζηγιάννογλου ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΩΝ: Συμπαράσταση στους εργαζόμενους του Μουσείου Αλεξανδρούπολης Είναι η έλλειψη παιδείας… (γράφει η Μαρία Ι. Γιαλαμά)