Ολοκληρώθηκε με μεγάλη επιτυχία η πρώτη δράση της Ομάδας Εθελοντών Αλεξανδρούπολης #iVol
Την ώρα που οι συμπολίτες μας απολάμβαναν την ηλιόλουστη μέρα, η παρέα αυτή έκανε το καθήκον της, στέλνοντας ένα μήνυμα αισιοδοξίας και υπευθυνότητας προς όλους μας.
Το πρωί του Σαββάτου 13 Μαρτίου 2021 η Ομάδα Εθελοντών Αλεξανδρούπολης πραγματοποιησε καθαρισμό της παραλίας κάτω απο τον Φάρο. Χωρισμένοι σε μικρές ομάδες και τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας ξεκίνησαν τον περίπατο τους στην παραλία, συλλέγοντας τα σκουπίδια , κάνοντας την ακτή μας πιο καθαρή.
Οι διοργανωτές ευχαρίστησαν όλους που στηρίξατε και συμμετείχαν στον καθαρισμό της παραλίας.
Η συμμετοχή ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη ξεπερνώντας τις αρχικές προσδοκίες της ομάδας.
![Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/158731681_110952367718043_3890297171865606540_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=09cbfe&_nc_eui2=AeHV6v1n3nSlapnTxZuv24hgb8gVCAL-sktvyBUIAv6ySxI6HkEg-uYWe2rT9_8XVo8&_nc_ohc=eONtLZL98q4AX_s1yHl&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=8b47df1f18fd328f7bade4bd0e3d642b&oe=60733D54)
![Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/160093972_113108477502432_2867769560820267718_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeFjTskHm5ze3KW6HF6331w9Pezmd-IZQGA97OZ34hlAYI6gK5_3tGTi50AJjBQWf8U&_nc_ohc=Q_2HZeNtA7gAX9qkmZ8&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=d345925170d9f439e1d78307cd3a0709&oe=6072DDD3)
![Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα που στέκονται και δρόμος](https://scontent.fskg1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/160651325_113110324168914_4883367202083130499_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeFvOYvCUI8dKUCSXoyIFDDrAFfZqeVf58AAV9mp5V_nwAaxhjQb2ivMODD_WCKxoJw&_nc_ohc=oTwOMKF-Z6gAX8kYQGo&_nc_ht=scontent.fskg1-2.fna&oh=f8314bef981a9dc465f7c74124e889da&oe=60719DC5)
![Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα που στέκονται, ουρανός, δέντρο και φύση](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/160270161_113110357502244_2129744141512477989_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeHPrE3XJC2XY-J33vV5qqzSJ_8G3SGrab0n_wbdIatpvS4lfWtqUQlEe_xpGYpbaE8&_nc_ohc=dyr4vicgT6cAX9C6CDI&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=ca1af84622f17dfc05939f3be65c378c&oe=6070DC22)
![Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα που στέκονται και εξωτερικοί χώροι](https://scontent.fskg1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/160108771_113110330835580_6509479152958693747_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeG-VoQ2et6ozwd_mic_3bU8X-m7mF43lpBf6buYXjeWkGo4kVT0HcMfN-Xx4RuPqv0&_nc_ohc=nknsdorddf0AX-aMqmk&_nc_ht=scontent.fskg1-2.fna&oh=16792ed5dcabcb19e1ee234b97726522&oe=6071F3AC)
![Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα που στέκονται, δέντρο και δρόμος](https://scontent.fskg1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/160215850_113114054168541_7072347807871134533_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeFiXvPa53JehYmPCpsTT_ocxaNjRigoBqnFo2NGKCgGqRVDY6XdRTgYNcbczFKhX44&_nc_ohc=tFKFkD2CxBMAX8M72al&_nc_ht=scontent.fskg1-2.fna&oh=7351f91642e42fdd9172635a472e999c&oe=60744002)