Την Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2019 στις 12 μ. στο Δημαρχείο (Γραφείο Δημάρχου) ο Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης, κ. Ευάγγελος Λαμπάκης και η Προϊσταμένη Τμήματος Βυζαντινών και Μεταβυζαντινών Αρχαιοτήτων της Εφορείας Αρχαιοτήτων Έβρου, κα Λίλα Σαμπανοπούλου θα παραχωρήσουν κοινή Συνέντευξη Τύπου για τη διαχείριση με αξιοποίηση των ιαματικών λουτρών Τραϊανούπολης.
Συνέντευξη Τύπου για τα Ιαματικά Λουτρά Τραϊανουπολης
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.