Ανακοινώνεται, ότι την Τρίτη 14 Ιανουαρίου 2020 από 10:00 έως 13:00 στρατιωτικό ιατρικό κλιμάκιο αποτελούμενο από έναν ιατρό, έναν οδοντίατρο και έναν νοσηλευτή, θα βρίσκεται στα ΛΟΥΤΡΑ, για να παράσχει δωρεάν προληπτική υγειονομική εξέταση σε ενδιαφερόμενους πολίτες.
Στρατιωτικό ιατρικό κλιμάκιο στα Λουτρα
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.