Το πρωί της Κυριακής 22 Οκτωβρίου 2017 τελέσθηκε η αρχαία Θεία Λειτουργία του Αγίου Ιακώβου του Αδελφοθέου από τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Αλεξανδρουπόλεως κ.κ. Άνθιμο στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου και στη συνέχεια η Επιμνημόσυνη δέηση για τους πεσόντες κατά τον Μακεδονικό Αγώνα
Με τιμή και λαμπρότητα εορτάστηκε η Ημέρα Μακεδονικού Αγώνα στην Αλεξανδρούπολη
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.