Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Το σχόλιο της ήμερα από τον Θανάση Ράσιο: “25 χρόνια πέρασαν από... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Το σχόλιο της ήμερα από τον Θανάση Ράσιο: “25 χρόνια πέρασαν από τότε που αποφασίσθηκε η δημιουργία μαρίνας στην Αλεξανδρούπολη” 25 Οκτωβρίου 2017 Ακούστε το σχόλιο του Θανάση Ράσιου στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γιάννης Πιστόλας: « Επετειακή εκδήλωση μνήμης και τιμής για τα 50 χρόνια κατοχής της Κύπρου, στην Αλεξανδρούπολη» Σαλή: «Για 4η μέρα χωρίς νερό η Πλάκα – Τουλάχιστον να γεμίσουν τη δεξαμενή» Γιώργος Αϋφαντής: «Τον Συνοριοφύλακα στον Έβρο τον πυροβόλησε στρατιωτικό όπλο»