Στις 28 Απριλίου 2019, Κυριακή του Πάσχα, ο Αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού (ΓΕΣ), Αντιστράτηγος Γεώργιος Καμπάς, συνοδευόμενος από τον Διοικητή του Δ’ Σώματος Στρατού (Δ΄ ΣΣ), Αντιστράτηγο Χαράλαμπο Λαλούση, αντάλλαξε ευχές με το προσωπικό των Επιτηρητικών Φυλακίων (ΕΦ) «ΚΗΠΩΝ», «ΠΛΑΓΙΩΝ – ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΤΣΑΛΑΚΗ» και του Στρατοπέδου «ΛΟΧΑΓΟΥ (ΠΖ) ΠΑΥΛΟΥ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ».
Πάσχα στον Έβρο με το προσωπικό του Δ’ Σώματος Στρατού έκανε ο Αρχηγός του ΓΕΣ Αντιστράτηγος Γεώργιος Καμπάς
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.