Ο ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ βγάζει τον κλασσικό αθλητισμό από το στάδιο και προσκαλεί τα παιδιά της Αλεξ/πολης να γνωρίσουν τα αγωνίσματα του στίβου, την Κυριακή 15/9 και ώρα 6-8μμ, στο πάρκο ανεξαρτησίας (έναντι Ακαδημίας).
![](https://radiomax.gr/wp-content/uploads/2019/09/ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΔΡΟΜΕΑΣ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ-2019-724x1024.jpg)
Ο ΔΡΟΜΕΑΣ ΘΡΑΚΗΣ βγάζει τον κλασσικό αθλητισμό από το στάδιο και προσκαλεί τα παιδιά της Αλεξ/πολης να γνωρίσουν τα αγωνίσματα του στίβου, την Κυριακή 15/9 και ώρα 6-8μμ, στο πάρκο ανεξαρτησίας (έναντι Ακαδημίας).