Αρχική ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Συνάντηση με το σωματείο εστίασης Ορεστιάδας είχε ο Βουλευτής Έβρου κ. Χρήστος... ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Συνάντηση με το σωματείο εστίασης Ορεστιάδας είχε ο Βουλευτής Έβρου κ. Χρήστος Δερμεντζόπουλος 21 Σεπτεμβρίου 2020 Συνάντηση με το σωματείο εστίασης Ορεστιάδας για τα καίρια ζητήματα που τους απασχολούν ειχε ο Βουλευτής Έβρου κ. Χρήστος Δερμεντζόπουλος ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Η Μητρόπολη Θεσσαλονίκης θα τιμήσει το Χρυσούν Ιωβηλαίο του Μητροπολίτη Ανθίμου Χ. Κοντοές για τις πυρκαγιές: Αυτές είναι οι εκτάσεις που έχουν καταστραφεί έως τώρα το 2024 Το πρωί της Παρασκευής 19 Ιουλίου, ο Ψυχολόγος-Ψυχοθεραπευτής κ. Γεράσιμος Σαλτός , στον MAXIMUM FM 93,6 και στον Δημήτρη Κολιό