ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΕΙΔΩΝ ΠΡΩΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΥΡΟΠΛΗΚΤΟΥΣ
Την ώρα που η χώρα μας δοκιμάζεται από τον πύρινο εφιάλτη και πολλοί συνάνθρωποί μας έχασαν τα σπίτια τους, τις περιουσίες τους και όλα τα υπάρχοντά τους, είναι η ώρα να δείξουμε την αλληλεγγύη μας με την έστω και μικρή προσφορά μας.
Ο Δήμος Σουφλίου θα συγκεντρώνει τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης από την Τρίτη 10 Αυγούστου έως την Παρασκευή 13 Αυγούστου 2021 και ώρες 10:00 έως 14:00 στο ΚΑΠΗ Σουφλίου.
Τα υλικά που χρειάζονται είναι:
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Όλοι μπορούμε να συμμετέχουμε και να γίνουμε ένας κρίκος της αλυσίδας αγάπης και αλληλεγγύης για τους συνανθρώπους μας.