Ακούστε τον Αντιδήμαρχο Κυκλικής Οικονομίας και Περιβάλλοντος κ. Ηλία Δαστερίδη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM FM 93,6 και στον Δ. Κολιό
Ηλίας Δαστερίδης: “Μέσα στο 2022 αναπτύσσουμε το δίκτυο καφέ κάδων για τα οικιακά απόβλητα – Κάθε σπίτι θα έχει τον κάδο του , μέχρι το τέλος του χρόνου”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.