Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Πανταζίδης Γιώργος: Κακή η κατάσταση στη καθαριότητα των αθλητικών χώρων στο Δήμο... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Πανταζίδης Γιώργος: Κακή η κατάσταση στη καθαριότητα των αθλητικών χώρων στο Δήμο Αλεξ/πολης. 4 Σεπτεμβρίου 2015 Ακούστε τον Δημοσιογράφο Γιώργο Πανταζίδη. Γ.ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ 04-09-15 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παύλος Μιχαηλίδης: «Να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι της Δημοτικής Αρχής – Άλλο έργα βιτρίνας άλλο έργα που υπηρετούν τον πολίτη» Κωνσταντίνος Νότης: «Ο δρόμος από και προς τα Λουτρά είναι ένα μαύρο χάλι – Μέχρι το τέλος του 2024 θα κατατεθεί η μελέτη όπως... Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα»