Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Άννα Παπαθανασίου: «Πάνω από 20 οικογένειες περιμένουν το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ στις Φέρες” ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Άννα Παπαθανασίου: «Πάνω από 20 οικογένειες περιμένουν το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ στις Φέρες” 1 Φεβρουαρίου 2024 Ακούστε την κ. Άννα Παπαθανασίου , σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και τον Δ. Κολιό ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παύλος Μιχαηλίδης: «Να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι της Δημοτικής Αρχής – Άλλο έργα βιτρίνας άλλο έργα που υπηρετούν τον πολίτη» Κωνσταντίνος Νότης: «Ο δρόμος από και προς τα Λουτρά είναι ένα μαύρο χάλι – Μέχρι το τέλος του 2024 θα κατατεθεί η μελέτη όπως... Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα»