Την Πέμπτη 04/04 και Παρασκευή 05/04 2024 θα επισκεφτεί και θα περιοδεύσει στον Έβρο, το μέλος της πολιτικής γραμματείας, υπεύθυνη Αγροτικής Πολιτικής και πρώην υφυπουργός αγροτικής ανάπτυξης και τροφίμων του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία κ. Ολυμπία Τελιγιορίδου, στα πλαίσια εξωστρεφών δράσεων της Νομαρχιακής Επιτροπής.
Επίσκεψη Ολυμπίας Τελιγιορίδου στο νομό Έβρου
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.