Ακούστε τον Αντιδήμαρχο Οικονομικών του Δήμου Αλεξανδρούπολη κ. Γιώργο Παντελίδη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM FM 93,6 και στον Δ.Κολιό για το θέμα τις αύξησης των δημοτικών τελών
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Γιώργος Παντελίδης: “Δεν ήταν στις προθέσεις μας η αύξηση των Δημοτικών Τελών…...
Γιώργος Παντελίδης: “Δεν ήταν στις προθέσεις μας η αύξηση των Δημοτικών Τελών… όμως αναγκαστήκαμε λόγω κόστους μεταφοράς των απορριμάτων στην Κομοτηνή”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.