Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Ευαγγελία Καλογεράκη : “Φυτεύουμε” τον σπόρο της συλλογικότητας, του εθελοντισμού και της... ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Ευαγγελία Καλογεράκη : “Φυτεύουμε” τον σπόρο της συλλογικότητας, του εθελοντισμού και της συμμετοχής στα παιδιά 1 Απριλίου 2017 Ακούστε την Δ/ντρια του 1ου Δημ. Σχολείου Βρυλισσίων ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παύλος Μιχαηλίδης: «Να παραιτηθούν οι υπεύθυνοι της Δημοτικής Αρχής – Άλλο έργα βιτρίνας άλλο έργα που υπηρετούν τον πολίτη» Κωνσταντίνος Νότης: «Ο δρόμος από και προς τα Λουτρά είναι ένα μαύρο χάλι – Μέχρι το τέλος του 2024 θα κατατεθεί η μελέτη όπως... Πάρης Παπαδάκης: «Διασφαλίζεται η διατήρηση των καλυβών στο Δέλτα του Έβρου με Προεδρικό Διάταγμα»