Από την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Αλεξανδρούπολης και το Τμήμα Συγκοινωνίας και Κυκλοφορίας ανακοινώνεται ότι από την Τετάρτη 3 Μαΐου 2017 και ώρα 9.00 π.μ. θα ισχύει η μονοδρόμηση των οδών Παύλου Μελά –Οδυσσέα Ελύτη από την οδό Δήμητρας έως την οδό Αγίου Δημητρίου με φορά κυκλοφορίας οχημάτων βόρεια.
Μονοδρόμηση οδών Παύλου Μελά – Οδυσσέα Ελύτη
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.