Την Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2015, στις 6.30’ το απόγευμα στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου της Ιεράς Μητροπόλεως (δίπλα στον Μητροπολιτικό Ναό του Αγίου Νικολάου) ο Σύλλογος Πολυτέκνων Έβρου «Χριστός Σωτήρ» σε συνεργασία με την Ιερά Μητρόπολη Αλεξανδρουπόλεως, θα πραγματοποιήσει την καθιερωμένη, ετήσια εκδήλωσή του.
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα βραβευθούν παιδιά πολύτεκνων οικογενειών που ήταν αριστούχοι σε γυμνάσιο και λύκειο κατά την προηγούμενη σχολική χρονιά, καθώς και στους επιτυχόντες στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας μας. Η εκδήλωση θα ολοκληρωθεί με την απόδοση διαφόρων τραγουδιών από τα μέλη της χορωδίας του Συλλόγου Πολυτέκνων.
Εκ της Ιεράς Μητροπόλεως
ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ ”ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡ”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.