Ακούστε την Πρόεδρο του Θρακικού Κέντρου Τέχνης και Πολιτισμού κ. Ελβίρα Ταταρίδου σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Ελβίρα Ταταρίδου: “Μετά από 2 Νομάρχες… 2 Περιφερειάρχες… και 2 Δημάρχους… χρειάστηκε ένας Λαμπάκης για γίνει η Δημοτική Πινακοθήκη στην Αλεξανδρούπολη”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.