Ακούστε τον κ. Γιάννη Βαταμίδη – Αντιδήμαρχο Αθλητισμού, Οικισμών και Καθημερινότητας του Δήμου Αλεξανδρούπολης , σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM FM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Γιάννης Βαταμίδης: “Ετοιμαζόμαστε να υποδεχθούμε τον Απρίλιο , το Παγκόσμιο Κύπελλο Καλλιτεχνικής (Συγχρονισμένης)...
Γιάννης Βαταμίδης: “Ετοιμαζόμαστε να υποδεχθούμε τον Απρίλιο , το Παγκόσμιο Κύπελλο Καλλιτεχνικής (Συγχρονισμένης) Κολύμβησης, FINA Artistic Swimming World Series 2019, στην Αλεξανδρούπολη”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.