Ακούστε τον υποψήφιο Δήμαρχο Αλεξανδρούπολης και Επικεφαλής της παράταξης “Δήμος για όλους. Πρώτα εσύ” κ. Γιάννη Ζαμπούκη σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Γιάννης Ζαμπούκης: “Θα συνεχίσουμε με το συμβουλευτικό κέντρο γυναικών το πρωτόκολλο συνεργασίας...
Γιάννης Ζαμπούκης: “Θα συνεχίσουμε με το συμβουλευτικό κέντρο γυναικών το πρωτόκολλο συνεργασίας και άμεση νομική υποστήριξη. Χώρος φιλοξενίας για γυναίκες που αναγκάζονται να φύγουν απο το σπίτι τους”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.