Ακούστε τον Αντιδήμαρχο Διοικητικής μεταρρύθμισης και Οικονομικών υπηρεσιών κ. Γιώργο Κιζιρίδη , σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM FM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Αρχική ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ Γιώργος Κιζιρίδης: “Τηρήθηκε η δέσμευση της Δημοτικής Αρχής – Πιστώθηκαν οι 78...
Γιώργος Κιζιρίδης: “Τηρήθηκε η δέσμευση της Δημοτικής Αρχής – Πιστώθηκαν οι 78 χιλ ευρώ για την αποζημίωση των συμπολιτών μας απο την πρώτη πλημύρα που έπληξε το Δήμο μας”
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.